за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Дали сте заинтересирани за патики кои можете да ги комбинирате во лежерни, но и бизнис комбинации? Прекинете ја потрагата, ние ги пронајдовме!
Lifestyle
31.05.2019.
Lifestyle

Дали сте заинтересирани за патики кои можете да ги комбинирате во лежерни, но и бизнис комбинации? Прекинете ја потрагата, ние ги пронајдовме!

31.05.2019.

Со денешното темпо на живот, секогаш сме во потрага за патики кои покрај удобноста, одлично одговараат на најразлични комбинации.

Понекогаш е тешко да одбереме вистински пар патики кој ќе ја комплетира нашата облека, па токму затоа ние бараме патики кои може лесно да се комбинираат за лежерен "викенд изглед", но и за деловни обврски. Тука на сила стапуваат одлични New Balance модели кои ќе можете едноставно да ги комбинирате без оглед каде сте се упатиле. Модерен дизајн и спортска елеганција, со тоа се одликуваат New Balance моделите.

Моделите од новата колекција се одликуваат со удобност и современ изглед дефинитивно ќе го комплетираат секој удобен дневен изглед. Можете да ги комбинирате со фармерки и едноставна бела маичка, на која можете да облечете и кошула, за да внесете малку боја во вашата комбинација, додека уникатните комбинации на бои на New Balance моделите ќе станат видливи.

Ако ви требаат идеи за облека за еден работен ден, предлог е да ги облечете веселите панталони и пантолоните кои ќе внесат малку забава на вашиот бизнис ден, а модерните New Balance патики ќе ви овозможат удобност за завршување на сите обврски. Предлагаме и да се одлучите за некои од New Balance моделите со детали во сиви бои, за да го освежите целосниот изглед.

Секако, за оние кои сакаат безбеден класик, предлогот е црн jeans, во комбинација со црна кошула, кој сигурно лесно ќе се вклопи со уникатните модели на New Balance патиките. Овие комбинации ќе направат да изгледаат многу лежерно, а сепак подготвени за сите работни задачи.

Со овие комбинации ќе бидете подготвени за сите приватни и деловни обврски, а ако ги комбинирате со новите New Balance патики сигурно ќе бидете забележани.

Слични статии

19.
Jun.
Lifestyle
Сакаш нов пролетен изглед? Имаме одлични предлози за тебе. За новиот изглед ќе се погрижи New Balance!