за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Ellesse i Champion kombinacii

СУПЕР ЦЕНИ ЗА COOL КОМБИНАЦИИ

Внеси ги во кошничката кои било два понудени Ellesse или Champion производи и те очекува 20% попуст или комбинирај три производи за попуст од 30%.
*Акцијата не се комбинира со останатите акции.

НАПРАВИ ЈА СВОЈАТА COOL КОМБИНАЦИЈА


НАПРАВИ ЈА СВОЈАТА COOL КОМБИНАЦИЈА