Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE МАШКА КОМБИНАЦИЈА 1

Внеси ги во кошничката кои било два понудени Ellesse производи и те очекува 20% попуст или комбинирај три производи за попуст од 30%.

Патики Код на производ: ELF201M103-01
3.390 ДЕН
1.695 ДЕН
Заштеда: 1.695 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
  • 44 44
Зачувајте во листата на желби
Дуксер Код на производ: ELA203M603-05
2.990 ДЕН
2.243 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
  • M M
  • L L
  • XL XL
Зачувајте во листата на желби
Долен дел тренерки Код на производ: ELA203M102-3B
2.390 ДЕН
1.554 ДЕН
Заштеда: 836 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
  • XL XL
Зачувајте во листата на желби