Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION ЖЕНСКА КОМБИНАЦИЈА

Внеси ги во кошничката кои било два понудени Champion производи и те очекува 20% попуст или комбинирај три производи за попуст од 30%.

Дуксер Код на производ: 113251-YS049
4.390 ДЕН
2.195 ДЕН
Заштеда: 2.195 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
  • S *
  • M *
  • L *
Зачувајте во листата на желби