Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION МАШКА КОМБИНАЦИЈА

Внеси ги во кошничката кои било два понудени Champion производи и те очекува 20% попуст или комбинирај три производи за попуст од 30%

Патики Код на производ: S21539-BS501
3.390 ДЕН
1.745 ДЕН
Заштеда: 1.645 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
 • 41
 • 42
 • 43
 • 44
 • 45
 • 46
Зачувајте во листата на желби
Дуксер Код на производ: 214827-RS517
2.790 ДЕН
1.674 ДЕН
Заштеда: 1.116 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Зачувајте во листата на желби
Долен дел тренерки Код на производ: 214830-BS501
2.090 ДЕН
1.045 ДЕН
Заштеда: 1.045 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
 • 3XL *
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""
string(0) ""