Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE ЖЕНСКА КОМБИНАЦИЈА

Внеси ги во кошничката кои било два понудени Ellesse производи и те очекува 20% попуст или комбинирај три производи за попуст од 30%

Патики Код на производ: ELF201F109-10
3.090 ДЕН
1.545 ДЕН
Заштеда: 1.545 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
 • 36
 • 39
 • 40
Зачувајте во листата на желби
Дуксер Код на производ: ELA203F607-41
2.790 ДЕН
2.232 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • XL XL
Зачувајте во листата на желби
Долен дел тренерки Код на производ: ELA203F104-02
2.390 ДЕН
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""
string(0) ""