Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Lifestyle
30.11.2020.

ОДБЕРЕТЕ ГО СОВРЕМЕНИОТ CHAMPION ИЗГЛЕД ЗА ЗИМАТА КОЈА НИ ПРЕТСТОИ

Некогаш незамисливата мешавина од спорт и елеганција стана неопходност – а сега е идеална можност да се надополни тој стил со обувките и облеката од новата зимска колекција на Champion.

Облечете се во модерен спортски стил и диктирајте ја модата оваа сезона со колекцијата што ќе ги надмине границите не само на удобноста, туку и на квалитетот, и сето тоа по многу прифатливи цени.

Брендот Champion ни носи вистинско освежување во зимските комбинации на урбан аутфит со впечатливи бои кои сме сигурни дека некои од нив ќе станат ваша омилена комбинација.

Впечатливи нијанси и софистициран крој на дуксерите и долен дел на тренерки, комбинирани со патики, совршено ќе одговараат за секојдневните прилики каде е дозволен порелаксиран изглед.

За сите љубители на класичните, црно-белите комбинации, постојат и модели во кои, благодарение на препознатливиот принт на Champion и специфичните материјали, нема да останете незабележани.

Доколку саката да бидете облечени од глава до пети во Champion, покрај облеката и обувките можете во новата колекција да пронајдете и капи, ракавици и шалови – по ваша мерка и вкус.

Champion новата колекција едностано ќе ве освои.

Целата понуда можете да ја најдете во продавниците на Sport Vision како и на Online shop.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

02.
Mar.
2021.
Тренинг
Горниот дел од телото - рацете, рамената и грбот се проблематични кај повеќето луѓе, дури и кај оние кои редовно тренираат. Овие вежби најчесто ги занемарува...
11.
Feb.
2021.
Трендови
Време е да ви ги претставиме сите трендови кои ќе ја одбележат пролетната сезона оваа година.
04.
Feb.
2021.
Фудбал
Приказната за легендарните копачки adidas PREDATOR доби продолжение кое сите со нетрпение го очекуваа. Моделот PREDATOR FREAK пристигна во нашите продавници,...
02.
Feb.
2021.
Занимливости
Деновите кои ги поминувате дома, освен за тренинг, можете да ги искористите и за уживање со документарци кои го носат епитетот за најдобри на сите времиња. О...
26.
Jan.
2021.
Тренинг
Ако стомакот е ваша проблематична зона, не само кога зборуваме за слабеење и вишок маснотии, туку и за дефинирање на стомакот, треба да знаете дека не сте са...
14.
Jan.
2021.
Тренинг
И покрај тоа што празниците сè уште не се завршени, време е да почнеме да вежбаме со цел да ги согориме сите вишок калории. Ви претставуваме 30-минуте...
11.
Jan.
2021.
Новости
Дали ги донесовте вашите новогодишни резолуции за 2021 година? По годината која постави многу предизвици, ве покануваме да продолжите да се грижите за себе и...
04.
Jan.
2021.
Трендови
Започнува потрагата по подароци и ви предлагаме да подарите за време на овие празници некои од нашите избрани комбинации на љубителите на спортскиот стил.
18.
Dec.
2020.
Тренинг
Plank е една од најдобрите вежби за целото тело. Погледнете кои динамични вежби можете да ги направите дома.
10.
Dec.
2020.
Трендови
Ако се прашувате кои јакни се апсолутен тренд оваа есен и зима, нашиот одговор е дека нема правила. Подеднакво обожаваме да носиме и кратки и долги модели во...
string(0) ""
string(0) ""