за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
COLUMBIA BOUNDLESS TREK™ FLEECE FULL ZIP
COLUMBIA BOUNDLESS TREK™ FLEECE FULL ZIP
COLUMBIA BOUNDLESS TREK™ FLEECE FULL ZIP
COLUMBIA BOUNDLESS TREK™ FLEECE FULL ZIP
COLUMBIA BOUNDLESS TREK™ FLEECE FULL ZIP
COLUMBIA BOUNDLESS TREK™ FLEECE FULL ZIP
COLUMBIA BOUNDLESS TREK™ FLEECE FULL ZIP
COLUMBIA BOUNDLESS TREK™ FLEECE FULL ZIP
COLUMBIA BOUNDLESS TREK™ FLEECE FULL ZIP
COLUMBIA BOUNDLESS TREK™ FLEECE FULL ZIP
Код на производ: 2052231278
COLUMBIA

COLUMBIA BOUNDLESS TREK™ FLEECE FULL ZIP

Код на производ: 2052231278

Специјалната колекција FLEECE е направена од најквалитетни материјали прилагодени да дадат најдобри резултати. Материјалите се флексибилни, исполнети со лесен слој од пена со цел да го блокираат студениот воздух за да се задржи топлината на телото што е можно подолго во зимски услови. Сите FLEECE модели погледнете ги ТУКА.

6.290 ДЕН
6.290 ДЕН
5.032 ДЕН
Заштеда: 1.258 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд COLUMBIA
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 2013151616
2.632 ДЕН
Заштеда 20%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 2013121191
2.712 ДЕН
Заштеда 20%
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
COLUMBIA COLUMBIA BOUNDLESS TREK™ FLEECE FULL ZIP
Дуксер
COLUMBIA COLUMBIA BOUNDLESS TREK™ FLEECE FULL ZIP