за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR UA UNSTOPPABLE FLC 1/2 ZIP
UNDER ARMOUR UA UNSTOPPABLE FLC 1/2 ZIP
UNDER ARMOUR UA UNSTOPPABLE FLC 1/2 ZIP
UNDER ARMOUR UA UNSTOPPABLE FLC 1/2 ZIP
UNDER ARMOUR UA UNSTOPPABLE FLC 1/2 ZIP
UNDER ARMOUR UA UNSTOPPABLE FLC 1/2 ZIP
UNDER ARMOUR UA UNSTOPPABLE FLC 1/2 ZIP
UNDER ARMOUR UA UNSTOPPABLE FLC 1/2 ZIP
Код на производ: 1379813-801
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA UNSTOPPABLE FLC 1/2 ZIP

Код на производ: 1379813-801

Специјалната колекција FLEECE е направена од најквалитетни материјали прилагодени да дадат најдобри резултати. Материјалите се флексибилни, исполнети со лесен слој од пена со цел да го блокираат студениот воздух за да се задржи топлината на телото што е можно подолго во зимски услови. Сите FLEECE модели погледнете ги ТУКА.

5.990 ДЕН
5.990 ДЕН
4.792 ДЕН
Заштеда: 1.198 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • SM S
  • MD M
  • LG L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 1379811-390
5.032 ДЕН
Заштеда 20%
6.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 1379755-390
2.632 ДЕН
Заштеда 20%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1380112-114
8.312 ДЕН
Заштеда 20%
10.390 ДЕН
Додај во кошничка
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA UNSTOPPABLE FLC 1/2 ZIP
Дуксер
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA UNSTOPPABLE FLC 1/2 ZIP