за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR PTJ Rock
UNDER ARMOUR PTJ Rock
UNDER ARMOUR PTJ Rock
UNDER ARMOUR PTJ Rock
UNDER ARMOUR PTJ Rock
UNDER ARMOUR PTJ Rock
UNDER ARMOUR PTJ Rock
UNDER ARMOUR PTJ Rock
Код на производ: 1377953-722
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR PTJ Rock

Код на производ: 1377953-722
Вежбајте како никогаш досега додека го одржувате вашиот атлетски изглед импресивен со женскиот градник за вежбање UNDER ARMOUR PTJ ROCK. Бидете физички активни во текот на целата година во модел кој обезбедува стратешка поддршка на клучни локации. Ако ваш избор е средно ниво на интензитет на вежбање, ова е моделот за вас. Мобилните влошки обезбедуваат дополнителна текстура и покривање додека возите велосипед, боксувате или кревате тегови. Покрај тоа, тие брзо се сушат благодарение на перфорациите за дополнително дишење. Самиот дизајн на ентериерот спречува да испадне при носење. Вкрстените прерамки на грбот се детаљ кој придонесува за естетиката на моделот, кој во комбинација со ластичната лента под градите носи удобност и совршено вклопување. Двослојната ткаенина HeatGear® обезбедува врвно чувство на мазно вклопување. Материјалот брзо се суши, исфрлајќи ја влагата од телото. Спецификација: Женски градник за тренинг Средно ниво на поддршка Мобилни влошки Вкрстени ремени на грбот Ластик под градите Машинско перење на ниски температури Состав: 87% полиестер, 13% еластин.
3.190 ДЕН
3.190 ДЕН
1.914 ДЕН
Заштеда: 1.276 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • SM S
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Вежбајте како никогаш досега додека го одржувате вашиот атлетски изглед импресивен со женскиот градник за вежбање UNDER ARMOUR PTJ ROCK. Бидете физички активни во текот на целата година во модел кој обезбедува стратешка поддршка на клучни локации. Ако ваш избор е средно ниво на интензитет на вежбање, ова е моделот за вас. Мобилните влошки обезбедуваат дополнителна текстура и покривање додека возите велосипед, боксувате или кревате тегови. Покрај тоа, тие брзо се сушат благодарение на перфорациите за дополнително дишење. Самиот дизајн на ентериерот спречува да испадне при носење. Вкрстените прерамки на грбот се детаљ кој придонесува за естетиката на моделот, кој во комбинација со ластичната лента под градите носи удобност и совршено вклопување. Двослојната ткаенина HeatGear® обезбедува врвно чувство на мазно вклопување. Материјалот брзо се суши, исфрлајќи ја влагата од телото. Спецификација:

 • Женски градник за тренинг
 • Средно ниво на поддршка
 • Мобилни влошки
 • Вкрстени ремени на грбот
 • Ластик под градите
 • Машинско перење на ниски температури
 • Состав: 87% полиестер, 13% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  UNDER ARMOUR PTJ Rock
  Градник
  UNDER ARMOUR PTJ Rock