за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas SCRIBBLE EMBROIDERY
adidas SCRIBBLE EMBROIDERY
adidas SCRIBBLE EMBROIDERY
adidas SCRIBBLE EMBROIDERY
adidas SCRIBBLE EMBROIDERY
adidas SCRIBBLE EMBROIDERY
adidas SCRIBBLE EMBROIDERY
adidas SCRIBBLE EMBROIDERY
Код на производ: IJ8738
adidas

adidas SCRIBBLE EMBROIDERY

Код на производ: IJ8738
Код на производителот: DTG82
adidas SCRIBBLE EMBROIDERY е женски lifestyle дуксер што носи удобност и релаксиран спортски изглед. Дизајниран е да обезбеди целодневна удобност и удобност, инспириран од скицирање во слободна форма што го слави личниот стил. Направен од мешавини од памук и во контакт со вашата кожа дава удобност и пријатност. Спуштените раменици и заоблената капуљача ја додаваат естетиката. Удобната капуљача дополнително ќе ве заштити од студеното време, а во кенгурскиот џеб можете да ги загреете рацете или да ги складирате потребните ситници. Логото на adidas ја нагласува лојалноста кон вашиот омилен бренд, додека ребрести еластични делови спречуваат несакано движење. Спецификација: Женски lifestyle дуксер со капуљача Спуштени раменици Кенгурски џеб Состав: 80% памук и 20% рециклиран полиестер Ребрести еластични делови и рабови Лого на adidas.
4.288 ДЕН
4.288 ДЕН
4.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas SCRIBBLE EMBROIDERY е женски lifestyle дуксер што носи удобност и релаксиран спортски изглед. Дизајниран е да обезбеди целодневна удобност и удобност, инспириран од скицирање во слободна форма што го слави личниот стил. Направен од мешавини од памук и во контакт со вашата кожа дава удобност и пријатност. Спуштените раменици и заоблената капуљача ја додаваат естетиката. Удобната капуљача дополнително ќе ве заштити од студеното време, а во кенгурскиот џеб можете да ги загреете рацете или да ги складирате потребните ситници. Логото на adidas ја нагласува лојалноста кон вашиот омилен бренд, додека ребрести еластични делови спречуваат несакано движење.
Спецификација:

 • Женски lifestyle дуксер со капуљача
 • Спуштени раменици
 • Кенгурски џеб
 • Состав: 80% памук и 20% рециклиран полиестер
 • Ребрести еластични делови и рабови
 • Лого на adidas

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  adidas SCRIBBLE EMBROIDERY
  Дуксер
  adidas SCRIBBLE EMBROIDERY