за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
Код на производ: H48443
adidas

adidas 3-STRIPES

Код на производ: H48443
Код на производителот: CO617
Излезете од вратата спремни за се што ви претстои со аdidas 3 Stripes Track lifestyle горниот дел тренерка за жени. Оваа женска тренерка со раглан ракави ќе ви овозможи со максимална удобност да се загреете за вашиот омилен спорт, како и да се одморите по напорниот тренинг. Страничните џебови овозможуваат складирање на потребните ситници. Овој производ е направен од материјал наречен Primegreen, кој се создава со рециклирање на други материјали со цел да ви овозможи да постигнете најдобри резултати. Ребрестата јака го штити вашиот врат, а еластичните делови на ракавите ја одржуваат капата на место, без разлика на активноста. Патентот кој се протега по целата должина на тренерката го олеснува облекувањето и соблекувањето. Спецификација: Женски тренерки - lifestyle Патент со целосна должина Состав: 100% полиестер.
3.288 ДЕН
3.288 ДЕН
3.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Излезете од вратата спремни за се што ви претстои со аdidas 3 Stripes Track lifestyle горниот дел тренерка за жени. Оваа женска тренерка со раглан ракави ќе ви овозможи со максимална удобност да се загреете за вашиот омилен спорт, како и да се одморите по напорниот тренинг. Страничните џебови овозможуваат складирање на потребните ситници. Овој производ е направен од материјал наречен Primegreen, кој се создава со рециклирање на други материјали со цел да ви овозможи да постигнете најдобри резултати. Ребрестата јака го штити вашиот врат, а еластичните делови на ракавите ја одржуваат капата на место, без разлика на активноста. Патентот кој се протега по целата должина на тренерката го олеснува облекувањето и соблекувањето.
Спецификација:

 • Женски тренерки - lifestyle
 • Патент со целосна должина
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  adidas 3-STRIPES
  Дуксер
  adidas 3-STRIPES