за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Код на производ: FD0848-100
NIKE

NIKE Sportswear

Код на производ: FD0848-100
Nike Sportswear е lifestyle маица за деца. Докажете им на сите дека класиците живеат вечно. Стандардниот крој и Nike графиката и логото на пријатниот памук се првите работи што на сите им паѓаат на памет кога ќе се спомене маицата од брендот Nike. Оградената јака нема да се влече бидејќи е инхерентно растеглива, па облекувањето и соблекувањето ќе биде полесно од кога било досега. Спецификација: Маичка за деца Кратки ракави Лого на Nike Состав: 100% памук.
1.690 ДЕН
1.690 ДЕН
1.183 ДЕН
Заштеда: 507 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS 7-8г.
 • L 12-13г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Sportswear е lifestyle маица за деца. Докажете им на сите дека класиците живеат вечно. Стандардниот крој и Nike графиката и логото на пријатниот памук се првите работи што на сите им паѓаат на памет кога ќе се спомене маицата од брендот Nike. Оградената јака нема да се влече бидејќи е инхерентно растеглива, па облекувањето и соблекувањето ќе биде полесно од кога било досега.
Спецификација:

 • Маичка за деца
 • Кратки ракави
 • Лого на Nike
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DV3934-885
  1.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FD0850-100
  1.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FD2664-010
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Sportswear
  Маица
  NIKE Sportswear