за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Tech Fleece
NIKE Tech Fleece
NIKE Tech Fleece
NIKE Tech Fleece
NIKE Tech Fleece
NIKE Tech Fleece
NIKE Tech Fleece
NIKE Tech Fleece
Код на производ: FD3287-010
NIKE

NIKE Tech Fleece

Код на производ: FD3287-010
Nike Tech Fleece се долен дел машки тренерки за тинејџери. Запознајте ги Nike Tech Fleece машките тренерки и искусете го најквалитетното руно. Мазно однадвор и фиброзно одвнатре, ова лесно руно е идеален материјал кога ви треба малку дополнителна топлина. Комбиниравме два најпродавани артикли, Tech Fleece и долни тренерки, и го добивме најдоброто парче облека на кое секогаш можете да сметате кога деновите стануваат постудени. Дизајнирана за сите облици и големини, овие тренерки обезбедуваат подобрено вклопување што ќе одговара на сите. Страничните џебови овозможуваат лесно и безбедно складирање на мали предмети и брзо враќање во играта. Еластичниот прилагодлив појас додава стабилност. Спецификација: Машки тренерки за тинејџери – долен дел Состав: 53% памук, 47% полиестер Еластичен прилагодлив појас Машинско перење Futura лого.
5.390 ДЕН
5.390 ДЕН
5.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS 7-8г.
 • S 8-9г.
 • M 10-11г.
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Tech Fleece се долен дел машки тренерки за тинејџери. Запознајте ги Nike Tech Fleece машките тренерки и искусете го најквалитетното руно. Мазно однадвор и фиброзно одвнатре, ова лесно руно е идеален материјал кога ви треба малку дополнителна топлина. Комбиниравме два најпродавани артикли, Tech Fleece и долни тренерки, и го добивме најдоброто парче облека на кое секогаш можете да сметате кога деновите стануваат постудени. Дизајнирана за сите облици и големини, овие тренерки обезбедуваат подобрено вклопување што ќе одговара на сите. Страничните џебови овозможуваат лесно и безбедно складирање на мали предмети и брзо враќање во играта. Еластичниот прилагодлив појас додава стабилност.
Спецификација:

 • Машки тренерки за тинејџери – долен дел
 • Состав: 53% памук, 47% полиестер
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Машинско перење
 • Futura лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  NIKE Tech Fleece
  Долен дел тренерки
  NIKE Tech Fleece