за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
Код на производ: DQ5191-343
NIKE

NIKE Sportswear Club Fleece

Код на производ: DQ5191-343
Женските lifestyle тренерки на Nike Sportswear Club Fleece Lifestyle носат класичен спортски стил за студено време. Линијата Club Fleece е омилена кај дамите од сите генерации поради својата удобност и конзистентност, а ова е најпродаваното руно со причина. Половината со среден пораст ја нагласува фигурата и стомачните и овозможува комбинирање со пократки и подолги врвови. Еластичниот појас со врвки се прилагодува на обемот на половината. Пријатноста и покриеноста се клучни кога ќе завршат летните горештини. Раширените ребрести еластични делови го спречуваат навлегувањето на студениот воздух во пределот на телето и не ги кријат вашите омилени патики. Ослободете ги рацете од мали нешта и спакувајте ги во страничните џебови додека одите во продавница или на кратка прошетка. Спецификација: Женски lifestyle тренерки Средна висина на половината Ребрести еластични делови Лого на Nike Еластичен појас со врвки Машинско перење Џебови Состав: 80% полиестер и 20% полиестер Машинско перење.
3.790 ДЕН
3.790 ДЕН
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Женските lifestyle тренерки на Nike Sportswear Club Fleece Lifestyle носат класичен спортски стил за студено време. Линијата Club Fleece е омилена кај дамите од сите генерации поради својата удобност и конзистентност, а ова е најпродаваното руно со причина. Половината со среден пораст ја нагласува фигурата и стомачните и овозможува комбинирање со пократки и подолги врвови. Еластичниот појас со врвки се прилагодува на обемот на половината. Пријатноста и покриеноста се клучни кога ќе завршат летните горештини. Раширените ребрести еластични делови го спречуваат навлегувањето на студениот воздух во пределот на телето и не ги кријат вашите омилени патики. Ослободете ги рацете од мали нешта и спакувајте ги во страничните џебови додека одите во продавница или на кратка прошетка.
Спецификација:

 • Женски lifestyle тренерки
 • Средна висина на половината
 • Ребрести еластични делови
 • Лого на Nike
 • Еластичен појас со врвки
 • Машинско перење
 • Џебови
 • Состав: 80% полиестер и 20% полиестер
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  3.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Sportswear Club Fleece
  Долен дел тренерки
  NIKE Sportswear Club Fleece