за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Big Logo
adidas Big Logo
adidas Big Logo
adidas Big Logo
adidas Big Logo
adidas Big Logo
adidas Big Logo
adidas Big Logo
adidas Big Logo
adidas Big Logo
Код на производ: IM0252
adidas

adidas Big Logo

Код на производ: IM0252
Код на производителот: DSZ97
adidas Big Logo е женски lifestyle дуксер кој носи лесно чувство на релаксација и удобност во вашето секојдневие. Ниту една колекција дуксери не е комплетна без овој класичен модел на adidas. Има класичен крој и е направен од мешавина од памук што носи незаборавна удобност во контакт со вашата кожа. Има капуљача за дополнителна удобност. Вашите омилени фармерки, хеланки или тренерки, изборот е ваш. Без оглед на изборот што ќе го направите, оваа дуксерка ќе го надополни вашиот спортско-елегантен стил. adidas соработува со Better Cotton за да го подобри производството на памук на глобално ниво. Спецификација: Женски lifestyle дуксер Соработка со компанијата Better Cotton.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

3.688 ДЕН
3.688 ДЕН
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Big Logo е женски lifestyle дуксер кој носи лесно чувство на релаксација и удобност во вашето секојдневие. Ниту една колекција дуксери не е комплетна без овој класичен модел на adidas. Има класичен крој и е направен од мешавина од памук што носи незаборавна удобност во контакт со вашата кожа. Има капуљача за дополнителна удобност. Вашите омилени фармерки, хеланки или тренерки, изборот е ваш. Без оглед на изборот што ќе го направите, оваа дуксерка ќе го надополни вашиот спортско-елегантен стил. adidas соработува со Better Cotton за да го подобри производството на памук на глобално ниво.
Спецификација:

 • Женски lifestyle дуксер
 • Соработка со компанијата Better Cotton

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear

  Комплетирајте outfit

  Sačuvano u omiljne
  Патики HP6132
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.070 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.588 ДЕН
  Големина
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.088 ДЕН
  Големина
  XS
  S
  Sačuvano u omiljne
  Маица GL0649
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.182 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.688 ДЕН
  Големина
  XS
  S
  M
  L

  Слични производи

  adidas Big Logo
  Дуксер
  adidas Big Logo