Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas BLOCKED WOVEN S
adidas BLOCKED WOVEN S
adidas BLOCKED WOVEN S
adidas BLOCKED WOVEN S
adidas BLOCKED WOVEN S
adidas BLOCKED WOVEN S
adidas BLOCKED WOVEN S
adidas BLOCKED WOVEN S
adidas BLOCKED WOVEN S
adidas BLOCKED WOVEN S
Код на производ:
(HC2142)
adidas

adidas BLOCKED WOVEN S

Претходна цена
3.288 ДЕН
Моментална цена
3.288 ДЕН
Цена со попуст
1.973 ДЕН
Заштеда: 1.315 ДЕН
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Материјал/Технологија Eco
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
1.670 ДЕН
Заштеда 20%
2.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
1.670 ДЕН
Заштеда 20%
2.088 ДЕН
Помош