Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Colorblocked
NIKE Air Colorblocked
NIKE Air Colorblocked
NIKE Air Colorblocked
Детски дуксер
Код на производ:
(86K640-023)
NIKE

NIKE Air Colorblocked

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 6-7г.
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE AIR COLORBLOCKED е детски lifestyle дуксер за момчиња кои сакаат да одат секаде и да прават сè. Направен е од мека ткаенина од руно што го одржува нивното тело топло, додека ребрестиот раб и ракавите го зголемуваат нивото на удобност, за да можат да играат повеќе од кога било. Дизајнот на блокови во боја додава разигран допир на овој дуксер што овозможува слободно да се движат. Спецификација: Lifestyle дуксер за момчиња Шарени графички елементи Кенгурски џеб Состав: 60% памук, 40% полиестер Одржување: Машинско перење.
Подетално

NIKE AIR COLORBLOCKED е детски lifestyle дуксер за момчиња кои сакаат да одат секаде и да прават сè. Направен е од мека ткаенина од руно што го одржува нивното тело топло, додека ребрестиот раб и ракавите го зголемуваат нивото на удобност, за да можат да играат повеќе од кога било. Дизајнот на блокови во боја додава разигран допир на овој дуксер што овозможува слободно да се движат.
Спецификација:

 • Lifestyle дуксер за момчиња
 • Шарени графички елементи
 • Кенгурски џеб
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 86K463-023
  2.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 86K434-X58
  1.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 86J843-U90
  1.674 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.790 ДЕН
  Помош