Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Club Fleece
NIKE Club Fleece
NIKE Club Fleece
NIKE Club Fleece
NIKE Club Fleece
NIKE Club Fleece
NIKE Club Fleece
NIKE Club Fleece
Код на производ:
(FB8830-491)
NIKE

NIKE Club Fleece

Претходна цена
3.490 ДЕН
Моментална цена
3.490 ДЕН
Цена со попуст
2.792 ДЕН
Заштеда: 698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Club Fleece е машки шорц во кој ќе уживате во удобност во текот на целиот ден. Нежните француски шорцеви до над колена се идеален избор за мрзливи денови, бидејќи на вашата кожа ќе и ја дадат удобноста што ја заслужува. Еластичниот појас со јамка овозможува персонализирано вклопување, додека страничните џебови и џебот на задниот дел нудат простор за мали предмети. Серија печатени графики на левата нога ја слават историјата на графичките логоа на Nike. Облечете ги овие функционални шорцеви, внесете удобност во вашите секојдневни активности и ширете ја љубовта кон брендот Nike. Спецификација: Машки шорцеви – lifestyle Странични џебови Еластичен појас со јамка Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Club Fleece е машки шорц во кој ќе уживате во удобност во текот на целиот ден. Нежните француски шорцеви до над колена се идеален избор за мрзливи денови, бидејќи на вашата кожа ќе и ја дадат удобноста што ја заслужува. Еластичниот појас со јамка овозможува персонализирано вклопување, додека страничните џебови и џебот на задниот дел нудат простор за мали предмети. Серија печатени графики на левата нога ја слават историјата на графичките логоа на Nike. Облечете ги овие функционални шорцеви, внесете удобност во вашите секојдневни активности и ширете ја љубовта кон брендот Nike.
Спецификација:

 • Машки шорцеви – lifestyle
 • Странични џебови
 • Еластичен појас со јамка
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош