Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
Машки дуксер
Код на производ:
(DX0783-063)
NIKE

NIKE Club Fleece+

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.912 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Облечете го машкиот дуксер Nike Club Fleece+ и уживајте во целосна удобност со стил. Од нашиот стандарден фонт и фонт со потпис до слободното Swoosh, печатените графики на овој дуксер претставуваат временска линија од 6 логоа распоредени во вертикална линија. Опуштениот дизајн и меките рифови на ракавите и долниот отвор ви овозможуваат лежерен изглед додека се одмарате или шетате низ градот. Мекото, брусено руно е мазно и пријатно во контакт со кожата. Ви овозможува лесно чувство и топлина и е совршен за секој ваш ден. Спецификација: Машки lifestyle дуксер со капа Еластични делови на ракавите и долниот отвор Кенгурски џеб Прилагодлива капа Машинско перење Материјал: 80% памук / 20% полиестер Материјал за облога на капата: 100% памук.
Подетално

Облечете го машкиот дуксер Nike Club Fleece+ и уживајте во целосна удобност со стил. Од нашиот стандарден фонт и фонт со потпис до слободното Swoosh, печатените графики на овој дуксер претставуваат временска линија од 6 логоа распоредени во вертикална линија. Опуштениот дизајн и меките рифови на ракавите и долниот отвор ви овозможуваат лежерен изглед додека се одмарате или шетате низ градот. Мекото, брусено руно е мазно и пријатно во контакт со кожата. Ви овозможува лесно чувство и топлина и е совршен за секој ваш ден.
Спецификација:

 • Машки lifestyle дуксер со капа
 • Еластични делови на ракавите и долниот отвор
 • Кенгурски џеб
 • Прилагодлива капа
 • Машинско перење
 • Материјал: 80% памук / 20% полиестер
 • Материјал за облога на капата: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер CU4489-016
  5.803 ДЕН
  Заштеда 30%
  8.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DX0529-706
  3.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер CU4489-259
  4.095 ДЕН
  Заштеда 50%
  8.190 ДЕН
  Помош