Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машка маица
Код на производ:
(DZ2875-010)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е машка lifestyle маица. Дизајнирана е за опуштено вклопување за да ви биде удобно во текот на целиот ден. Оваа лесна памучна маичка има серија логоа, испечатени вертикално преку градите, како почит на наследството на Nike. Ќе ви обезбеди удобност, ќе придонесе за лежерност и лесно ќе го комбинирате. Ребрестиот дел околу вратот спречува истегнување на маицата и овозможува лесно соблекување и облекување. Спецификација: Машка lifestyle маица Стандарден крој Кратки ракави Машинско перење Состав: 100% памук.
Подетално

Nike Sportswear е машка lifestyle маица. Дизајнирана е за опуштено вклопување за да ви биде удобно во текот на целиот ден. Оваа лесна памучна маичка има серија логоа, испечатени вертикално преку градите, како почит на наследството на Nike. Ќе ви обезбеди удобност, ќе придонесе за лежерност и лесно ќе го комбинирате. Ребрестиот дел околу вратот спречува истегнување на маицата и овозможува лесно соблекување и облекување.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  2XL 2XL
  3XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош