Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
Машки дуксер
Код на производ:
(DX0781-491)
NIKE

NIKE Club Fleece+

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Дизајниран да биде малку поширок во рамената и градите, а изработен од лесен француски фротир, машкиот дуксер Nike Club Fleece+ е вашата лесна опција за релаксација и одмор. Вертикален ред на логоа на Nike се наоѓа на левата страна и му оддава почит на наследството на Nike. Облечете го овој дуксер и ширете ја љубовта кон вашиот омилен бренд. Меката фри-матска ткаенина се четка за мазно и лесно чувство - она на кое сте навикнати и сакани. Еластичните делови на отворите се растегливи за да се заклучи во топлината во внатрешноста на дуксерот и да се задржи на место додека се движите. Спецификација: Машки дуксер – lifestyle Еластичен дел на отворите Машинско перење Материјал: 80% памук / 20% полиестер.
Подетално

Дизајниран да биде малку поширок во рамената и градите, а изработен од лесен француски фротир, машкиот дуксер Nike Club Fleece+ е вашата лесна опција за релаксација и одмор. Вертикален ред на логоа на Nike се наоѓа на левата страна и му оддава почит на наследството на Nike. Облечете го овој дуксер и ширете ја љубовта кон вашиот омилен бренд. Меката фри-матска ткаенина се четка за мазно и лесно чувство - она на кое сте навикнати и сакани. Еластичните делови на отворите се растегливи за да се заклучи во топлината во внатрешноста на дуксерот и да се задржи на место додека се движите.
Спецификација:

 • Машки дуксер – lifestyle
 • Еластичен дел на отворите
 • Машинско перење
 • Материјал: 80% памук / 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош