Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Air
NIKE Dri-FIT Air
NIKE Dri-FIT Air
NIKE Dri-FIT Air
NIKE Dri-FIT Air
NIKE Dri-FIT Air
Код на производ:
(DX0306-291)
NIKE

NIKE Dri-FIT Air

Претходна цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женскиот маица без ракави Nike Pro Dri-FIT Air го оправдува своето име со својот лесен и дишечки дизајн дизајниран да ве одржува свежо. Нејзиниот вграден градник ви обезбедува поддршка при движење. Мрежестиот материјал е текстуриран за оптимално дишење каде што ви е најпотребно. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Дизајнот без ракави обезбедува проток на воздух во областите каде што се ослободува најголема количина на топлина. Спецификација: Женски маица за тренинг Nike Dri-FIT технологија Машинско перење Материјал: 67% најлон / 33% спандекс.
Подетално

Женскиот маица без ракави Nike Pro Dri-FIT Air го оправдува своето име со својот лесен и дишечки дизајн дизајниран да ве одржува свежо. Нејзиниот вграден градник ви обезбедува поддршка при движење. Мрежестиот материјал е текстуриран за оптимално дишење каде што ви е најпотребно. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Дизајнот без ракави обезбедува проток на воздух во областите каде што се ослободува најголема количина на топлина.
Спецификација:

 • Женски маица за тренинг
 • Nike Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Материјал: 67% најлон / 33% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица без ракави
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош