Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
Машки дуксер
Код на производ:
(DX0783-010)
NIKE

NIKE Club Fleece+

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Облечете го машкиот дуксер Nike Club Fleece+ и уживајте во целосна удобност со стил. Од нашиот стандарден фонт и фонт со потпис до слободното Swoosh, печатените графики на овој дуксер претставуваат временска линија од 6 логоа распоредени во вертикална линија. Опуштениот дизајн и меките рифови на ракавите и долниот отвор ви овозможуваат лежерен изглед додека се одмарате или шетате низ градот. Мекото, брусено руно е мазно и пријатно во контакт со кожата. Ви овозможува лесно чувство и топлина и е совршен за секој ваш ден. Спецификација: Машки lifestyle дуксер со капа Еластични делови на ракавите и долниот отвор Кенгурски џеб Прилагодлива капа Машинско перење Материјал: 80% памук / 20% полиестер Материјал за облога на капата: 100% памук.
Подетално

Облечете го машкиот дуксер Nike Club Fleece+ и уживајте во целосна удобност со стил. Од нашиот стандарден фонт и фонт со потпис до слободното Swoosh, печатените графики на овој дуксер претставуваат временска линија од 6 логоа распоредени во вертикална линија. Опуштениот дизајн и меките рифови на ракавите и долниот отвор ви овозможуваат лежерен изглед додека се одмарате или шетате низ градот. Мекото, брусено руно е мазно и пријатно во контакт со кожата. Ви овозможува лесно чувство и топлина и е совршен за секој ваш ден.
Спецификација:

 • Машки lifestyle дуксер со капа
 • Еластични делови на ракавите и долниот отвор
 • Кенгурски џеб
 • Прилагодлива капа
 • Машинско перење
 • Материјал: 80% памук / 20% полиестер
 • Материјал за облога на капата: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  2XL 2XL
  3XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош