Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
Машки дуксер
Код на производ:
(DV9906-010)
NIKE

NIKE Therma-FIT

Претходна цена
5.190 ДЕН
Моментална цена
5.190 ДЕН
Моментална цена
5.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Внесете дополнителна топлина во вашиот тренинг со машката маичка Nike Therma-FIT. Оваа маичка ви носи топлина и удобност додека се борите со студот додека ја одржувате вашата дневна рутина за вежбање. Нејзиниот принт и графиките на Nike Body Shop се само мал показател за тоа колку труд вложивме за да се чувствувате добро и да ви помогнеме да истраете на студено време. Технологијата Nike Therma-FIT ви помага да ја регулирате природната топлина на вашето тело. Руното од кое е направена оваа маица е меко и ви овозможува неверојатно пријатно чувство. Полот на оваа кошула има истрошен изглед, исто како вашата стара омилена маица. Спецификација: Машка маица за тренинг Предни џебови Nike Therma-FIT технологија Прилагодлива капа со два панели Машинско перење Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Внесете дополнителна топлина во вашиот тренинг со машката маичка Nike Therma-FIT. Оваа маичка ви носи топлина и удобност додека се борите со студот додека ја одржувате вашата дневна рутина за вежбање. Нејзиниот принт и графиките на Nike Body Shop се само мал показател за тоа колку труд вложивме за да се чувствувате добро и да ви помогнеме да истраете на студено време. Технологијата Nike Therma-FIT ви помага да ја регулирате природната топлина на вашето тело. Руното од кое е направена оваа маица е меко и ви овозможува неверојатно пријатно чувство. Полот на оваа кошула има истрошен изглед, исто како вашата стара омилена маица. Спецификација:

 • Машка маица за тренинг
 • Предни џебови
 • Nike Therma-FIT технологија
 • Прилагодлива капа со два панели
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош