Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
Детски дуксер
Код на производ:
(CZ2570-664)
NIKE

NIKE Sportswear Tech Fleece

Претходна цена
5.890 ДЕН
Моментална цена
5.890 ДЕН
Моментална цена
5.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • L 12-13г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Искористете го максимумот од студените денови со Nike Sportswear Tech Fleece Kids Lifestyle Hoodie за тинејџерки. Иновативното врвно руно е меко, лесно и топло. Џебот со патент на ракавот ги чува вашите мали предмети безбедни.Спецификација: Поширок крој Капа Двонасочно затворање со патент со целосна должина Џеб со патент на ракавот Состав: 69% памук, 31% полиестер.
Подетално

Искористете го максимумот од студените денови со Nike Sportswear Tech Fleece Kids Lifestyle Hoodie за тинејџерки. Иновативното врвно руно е меко, лесно и топло. Џебот со патент на ракавот ги чува вашите мали предмети безбедни.
Спецификација:

 • Поширок крој
 • Капа
 • Двонасочно затворање со патент со целосна должина
 • Џеб со патент на ракавот
 • Состав: 69% памук, 31% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  L 12-13г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош