Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
Машки дуксер
Код на производ:
(DX2029-011)
NIKE

NIKE Sportswear Repeat

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.592 ДЕН
Заштеда: 898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Дизајнот Swoosh е секогаш во мода, а исто така е и овој машки дуксер Nike Sportswear Repeat. Однесете го вашиот секојдневен изглед на следното ниво со овој дуксер. Мекото руно и опуштениот крој го прават исклучително удобен, совршен за секој ден. Нејзиното руно е неверојатно меко и пријатно во контакт со кожата и ви обезбедува оптимална топлина. Еластични делови на ракавите и долниот отвор ја задржуваат топлината на телото внатре во дуксерката и држете ја на место додека сте во движење. Спецификација: Машки дуксер – lifestyle Модел: Standard fit за просторно, опуштено чувство Eластични делови на ракавите и долниот отвор Машинско перење Материјал: 80% памук / 20% полиестер.
Подетално

Дизајнот Swoosh е секогаш во мода, а исто така е и овој машки дуксер Nike Sportswear Repeat. Однесете го вашиот секојдневен изглед на следното ниво со овој дуксер. Мекото руно и опуштениот крој го прават исклучително удобен, совршен за секој ден. Нејзиното руно е неверојатно меко и пријатно во контакт со кожата и ви обезбедува оптимална топлина. Еластични делови на ракавите и долниот отвор ја задржуваат топлината на телото внатре во дуксерката и држете ја на место додека сте во движење.
Спецификација:

 • Машки дуксер – lifestyle
 • Модел: Standard fit за просторно, опуштено чувство
 • Eластични делови на ракавите и долниот отвор
 • Машинско перење
 • Материјал: 80% памук / 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош