Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
Спортски градник
Код на производ:
(DM0579-010)
NIKE

NIKE Swoosh

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Swoosh е женски спортски градник во кој ќе бидете подготвени за предизвиците на секојдневните тренинзи и други спортски активности. Тој е дизајниран да ви понуди средно ниво на компресија, што го прави идеален за трчање, вежбање во теретана, танцување, јога и други активности со сличен интензитет. Изработен е од еластична ткаенина и најмалку 75% рециклиран материјал. Технологијата Dri-Fit ја отстранува потта од вашето тело за да ве одржува суви и свежи. Широките ремени и дизајнот на Racerback ви овозможуваат природно да се движите за време на тренингот. Ако сакате максимална поддршка додека вежбате, тогаш овој Nike градник е вашиот вистински избор. Спецификација: Женски спортски градник Средна компресивна потпора Тесен крој Широки ремени Dri-Fit технологија Состав на материјал: 82% полиестер и 18% спандекс Машинско перење.
Подетално

Nike Swoosh е женски спортски градник во кој ќе бидете подготвени за предизвиците на секојдневните тренинзи и други спортски активности. Тој е дизајниран да ви понуди средно ниво на компресија, што го прави идеален за трчање, вежбање во теретана, танцување, јога и други активности со сличен интензитет. Изработен е од еластична ткаенина и најмалку 75% рециклиран материјал. Технологијата Dri-Fit ја отстранува потта од вашето тело за да ве одржува суви и свежи. Широките ремени и дизајнот на Racerback ви овозможуваат природно да се движите за време на тренингот. Ако сакате максимална поддршка додека вежбате, тогаш овој Nike градник е вашиот вистински избор.
Спецификација:

 • Женски спортски градник
 • Средна компресивна потпора
 • Тесен крој
 • Широки ремени
 • Dri-Fit технологија
 • Состав на материјал: 82% полиестер и 18% спандекс
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Градник DZ4609-010
  1.684 ДЕН
  Заштеда 35%
  2.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Градник DQ5242-010
  1.944 ДЕН
  Заштеда 35%
  2.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Градник DM0633-070
  1.944 ДЕН
  Заштеда 35%
  2.990 ДЕН
  Помош