Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Brand Love
adidas Brand Love
adidas Brand Love
adidas Brand Love
adidas Brand Love
adidas Brand Love
adidas Brand Love
adidas Brand Love
adidas Brand Love
adidas Brand Love
Детски дуксер
Код на производ:
(HR6344)
adidas

adidas Brand Love

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 128 7-8г.
 • 140 9-10г.
 • 152 11-12г.
 • 164 13-14г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Brand Love е детска унисекс lifestyle дуксер за јуниори. Тоа е одличен избор за динамичен ден полн со обврски или спонтани настани во вечерните часови за време на викендот. Ребрести еластични делови на ракавите го подобруваат вклопувањето и го спречуваат несаканото движење и пропуштањето на ладен воздух. Adidas принтот низ целиот дуксер јасно покажува кој е вашиот омилен бренд. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо производство на памук. Оваа помлада adidas дуксерот овозможува лесно движење и целосен фокус. Спецификација: Детски унисекс дуксер за јуниори Пространа капа adidas принт Манжетни на ракавите Направена од мешавина од памук.
Подетално

adidas Brand Love е детска унисекс lifestyle дуксер за јуниори. Тоа е одличен избор за динамичен ден полн со обврски или спонтани настани во вечерните часови за време на викендот. Ребрести еластични делови на ракавите го подобруваат вклопувањето и го спречуваат несаканото движење и пропуштањето на ладен воздух. Adidas принтот низ целиот дуксер јасно покажува кој е вашиот омилен бренд. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо производство на памук. Оваа помлада adidas дуксерот овозможува лесно движење и целосен фокус.
Спецификација:

 • Детски унисекс дуксер за јуниори
 • Пространа капа
 • adidas принт
 • Манжетни на ракавите
 • Направена од мешавина од памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  128 7-8г.
  140 9-10г.
  152 11-12г.
  164 13-14г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош