Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Женски дуксер
Код на производ:
(DV8054-292)
NIKE

NIKE Air

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
5.590 ДЕН
Моментална цена
5.590 ДЕН
Цена со попуст
4.472 ДЕН
Заштеда: 1.118 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женскиот дуксер Nike Air е парче облека што можете да го носите во текот на целата година. Има класичен крој и ви овозможува целосна слобода на движење. Неговата Клуб-флис конструкција е мека и топла, а деталите за воздух додаваат иконски изглед што лесно се комбинира со вашите омилени патики. Клубното руно е нашето најпродавано руно со причина. Неговата мекост, познато чувство и конзистентна форма е она што ве поттикнува да се враќате. Идеален е за постудено време, благодарение на топлината што ја дава. Eластични делови на ракавите и долниот отвор на овој дуксер обезбедуваат дополнителна удобност и го одржуваат дуксерот на место. Спецификација: Женски дуксер - lifestyle Eластични делови на ракавите и долниот отвор Машинско перење Материјал: 80% памук / 20% полиестер.
Подетално

Женскиот дуксер Nike Air е парче облека што можете да го носите во текот на целата година. Има класичен крој и ви овозможува целосна слобода на движење. Неговата Клуб-флис конструкција е мека и топла, а деталите за воздух додаваат иконски изглед што лесно се комбинира со вашите омилени патики. Клубното руно е нашето најпродавано руно со причина. Неговата мекост, познато чувство и конзистентна форма е она што ве поттикнува да се враќате. Идеален е за постудено време, благодарение на топлината што ја дава. Eластични делови на ракавите и долниот отвор на овој дуксер обезбедуваат дополнителна удобност и го одржуваат дуксерот на место.
Спецификација:

 • Женски дуксер - lifestyle
 • Eластични делови на ракавите и долниот отвор
 • Машинско перење
 • Материјал: 80% памук / 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош