Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Icon
NIKE Sportswear Icon
NIKE Sportswear Icon
NIKE Sportswear Icon
NIKE Sportswear Icon
NIKE Sportswear Icon
NIKE Sportswear Icon
NIKE Sportswear Icon
Детски дуксер
Код на производ:
(DZ0778-451)
NIKE

NIKE Sportswear Icon

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS 7-8г.
 • S 8-9г.
 • M 10-11г.
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Icon е lifestyle дуксер за тинејџери. Ако сакате дуксери, а кој не, ова мора да го имате. Лежерниот крој, изработен од мек материјал, ќе ви ја обезбеди топлината и удобноста што ја посакувате. Еластичните делови на јаката и ракавите се растегливи, што го олеснува облекувањето и соблекувањето. Неговата мека внатрешност ќе ве прегрне и стопли во студените денови. Спецификација: Дуксер lifestyle за тинејџери Машинско перење Еластични делови Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Icon е lifestyle дуксер за тинејџери. Ако сакате дуксери, а кој не, ова мора да го имате. Лежерниот крој, изработен од мек материјал, ќе ви ја обезбеди топлината и удобноста што ја посакувате. Еластичните делови на јаката и ракавите се растегливи, што го олеснува облекувањето и соблекувањето. Неговата мека внатрешност ќе ве прегрне и стопли во студените денови.
Спецификација:

 • Дуксер lifestyle за тинејџери
 • Машинско перење
 • Еластични делови
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS 7-8г.
  S 8-9г.
  M 10-11г.
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош