Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Женски дуксер
Код на производ:
(DV8048-121)
NIKE

NIKE Air

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
5.890 ДЕН
Моментална цена
5.890 ДЕН
Цена со попуст
4.712 ДЕН
Заштеда: 1.178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женскиот дуксер Nike Air е вашиот одличен избор доколку барате опуштен изглед и чувство. Нејзината Клуб-флис конструкција е мека и топла, што го прави идеален за студени денови. Клубното руно е нашето најпродавано руно со причина. Неговата мекост, познато чувство и конзистентна форма е она што ве поттикнува да се враќате. Идеален е за постудено време, благодарение на топлината што ја дава. Должина до половината, овој дуксер е идеален за комбинирање со полудлабоки хеланки или панталони. Спецификација: Женски дуксер lifestyle Eластични делови на ракавите и околу половината Прилагодлива капа Машинско перење Материјал: 80% памук / 20% полиестер.
Подетално

Женскиот дуксер Nike Air е вашиот одличен избор доколку барате опуштен изглед и чувство. Нејзината Клуб-флис конструкција е мека и топла, што го прави идеален за студени денови. Клубното руно е нашето најпродавано руно со причина. Неговата мекост, познато чувство и конзистентна форма е она што ве поттикнува да се враќате. Идеален е за постудено време, благодарение на топлината што ја дава. Должина до половината, овој дуксер е идеален за комбинирање со полудлабоки хеланки или панталони.
Спецификација:

 • Женски дуксер lifestyle
 • Eластични делови на ракавите и околу половината
 • Прилагодлива капа
 • Машинско перење
 • Материјал: 80% памук / 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош