Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Женски дуксер
Код на производ:
(DZ4604-010)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
3.309 ДЕН
Заштеда: 1.781 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е женски lifestyle дуксер, која совршено се вклопува во секоја авантура што ја носи новиот ден. Изработен е претежно од мек памук, кој во контакт со вашата кожа дава совршена удобност и топлина. Капата со прилагодливи врвки за влечење го додава лежерниот стил. Малку пократка должина ќе го истакне вашиот идеален струк. Огромното лого на Nike на централниот дел од дуксерот ќе им даде до знаење на сите дека сте дел од семејството на Nike. Ребрести манжетни на ракавите ќе го спречат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух. Спецификација: Женски дуксер – lifestyle Прилагодлива капа Лого на Nike Состав: 80% памук и 20% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear е женски lifestyle дуксер, која совршено се вклопува во секоја авантура што ја носи новиот ден. Изработен е претежно од мек памук, кој во контакт со вашата кожа дава совршена удобност и топлина. Капата со прилагодливи врвки за влечење го додава лежерниот стил. Малку пократка должина ќе го истакне вашиот идеален струк. Огромното лого на Nike на централниот дел од дуксерот ќе им даде до знаење на сите дека сте дел од семејството на Nike. Ребрести манжетни на ракавите ќе го спречат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух.
Спецификација:

 • Женски дуксер – lifestyle
 • Прилагодлива капа
 • Лого на Nike
 • Состав: 80% памук и 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош