Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLUMBIA Fast Trek™ Ii Full Zip Fleece
COLUMBIA Fast Trek™ Ii Full Zip Fleece
COLUMBIA Fast Trek™ Ii Full Zip Fleece
COLUMBIA Fast Trek™ Ii Full Zip Fleece
COLUMBIA Fast Trek™ Ii Full Zip Fleece
COLUMBIA Fast Trek™ Ii Full Zip Fleece
COLUMBIA Fast Trek™ Ii Full Zip Fleece
COLUMBIA Fast Trek™ Ii Full Zip Fleece
COLUMBIA Fast Trek™ Ii Full Zip Fleece
COLUMBIA Fast Trek™ Ii Full Zip Fleece
Машки дуксер
Код на производ:
(1420421397)
COLUMBIA

COLUMBIA Fast Trek™ Ii Full Zip Fleece

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Columbia Fast Trek™ II е машки дуксер за скијање усовршен во својата едноставност. Има патент со целосна должина за лесно и брзо облекување. Страничните и предните џебови на градите се затворени со патент, така што сè што ќе чувате во нив е безбедно. Спецификација: Машки дуксер за скијање Странични џебови и џеб на градите со патент Материјал: 100% полиестер микрофлис.
Подетално

Columbia Fast Trek™ II е машки дуксер за скијање усовршен во својата едноставност. Има патент со целосна должина за лесно и брзо облекување. Страничните и предните џебови на градите се затворени со патент, така што сè што ќе чувате во нив е безбедно.
Спецификација:

 • Машки дуксер за скијање
 • Странични џебови и џеб на градите со патент
 • Материјал: 100% полиестер микрофлис

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд COLUMBIA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош