Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Women's Project Rock Respect Short Sleeve
UNDER ARMOUR Women's Project Rock Respect Short Sleeve
UNDER ARMOUR Women's Project Rock Respect Short Sleeve
UNDER ARMOUR Women's Project Rock Respect Short Sleeve
UNDER ARMOUR Women's Project Rock Respect Short Sleeve
UNDER ARMOUR Women's Project Rock Respect Short Sleeve
UNDER ARMOUR Women's Project Rock Respect Short Sleeve
UNDER ARMOUR Women's Project Rock Respect Short Sleeve
UNDER ARMOUR Women's Project Rock Respect Short Sleeve
UNDER ARMOUR Women's Project Rock Respect Short Sleeve
Женска маица
Код на производ:
(1369961-416)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Women's Project Rock Respect Short Sleeve

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.752 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Спецификација на производот: Супер мека ткаенина од мешавина од памук обезбедува целодневна удобност Ребреста јака Раглан ракави 60% памук, 40% полиестер.
Подетално

Спецификација на производот:

 • Супер мека ткаенина од мешавина од памук обезбедува целодневна удобност
 • Ребреста јака
 • Раглан ракави
 • 60% памук, 40% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со кратки ракави
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош