Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLMAR COLMAR M. DOWN SKI JACKET
COLMAR COLMAR M. DOWN SKI JACKET
COLMAR COLMAR M. DOWN SKI JACKET
COLMAR COLMAR M. DOWN SKI JACKET
COLMAR COLMAR M. DOWN SKI JACKET
COLMAR COLMAR M. DOWN SKI JACKET
Машка јакна
Код на производ:
(1085-9XJ-99)
COLMAR

COLMAR COLMAR M. DOWN SKI JACKET

Претходна цена
16.990 ДЕН
Моментална цена
16.990 ДЕН
Цена со попуст
13.592 ДЕН
Заштеда: 3.398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 34
 • 36 36
 • 38 38
 • 40 40
 • 42 42
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 48
 • 50 M
 • 52 L
 • 54 L
 • 56 XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Машки
Намена Скијање
Бренд COLMAR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50 M
52 L
54 L
56 XL
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Јакна 1395-1XC-579
24.392 ДЕН
Заштеда 20%
30.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Јакна 1395-1XC-126
24.392 ДЕН
Заштеда 20%
30.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1398-1VC-579
26.712 ДЕН
Заштеда 20%
33.390 ДЕН
Помош