Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Ski Microfleece
ELLESSE Ski Microfleece
ELLESSE Ski Microfleece
ELLESSE Ski Microfleece
ELLESSE Ski Microfleece
ELLESSE Ski Microfleece
ELLESSE Ski Microfleece
ELLESSE Ski Microfleece
Женски дуксер
Код на производ:
(ELA223F655-52)
ELLESSE

ELLESSE Ski Microfleece

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.352 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse SKI MICROFLEECE е женски дуксер идеален за вашите спортски активности на снег. Овој дуксер е изработен од полиестерско руно, па ќе ви овозможи оптимална топлина и неверојатна удобност. Има стандардно вклопување, висока јака и патент со должина од 1/3 за лесно облекување и вадење. Препуштете се на шармот што го носи зимата и комплетирајте ја вашата скијачка опрема со овој дуксер за скијање Ellesse. Спецификација: Женски дуксер за скијање Стандарден крој 1/3 должина патент Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Ellesse SKI MICROFLEECE е женски дуксер идеален за вашите спортски активности на снег. Овој дуксер е изработен од полиестерско руно, па ќе ви овозможи оптимална топлина и неверојатна удобност. Има стандардно вклопување, висока јака и патент со должина од 1/3 за лесно облекување и вадење. Препуштете се на шармот што го носи зимата и комплетирајте ја вашата скијачка опрема со овој дуксер за скијање Ellesse.
Спецификација:

 • Женски дуксер за скијање
 • Стандарден крој
 • 1/3 должина патент
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Скијање
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер ELA223F655-90
  1.183 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер ELA223F655-61
  1.183 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер ELA223F656-10
  1.393 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.990 ДЕН
  Помош