Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Fleece
NIKE Dri-FIT Fleece
NIKE Dri-FIT Fleece
NIKE Dri-FIT Fleece
NIKE Dri-FIT Fleece
NIKE Dri-FIT Fleece
NIKE Dri-FIT Fleece
NIKE Dri-FIT Fleece
NIKE Dri-FIT Fleece
NIKE Dri-FIT Fleece
Машки дуксер
Код на производ:
(DQ4790-220)
NIKE

NIKE Dri-FIT Fleece

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.832 ДЕН
Заштеда: 958 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-Fit Fleece машкиот дуксер за фитнес е идеален избор поради неговите неверојатни перформанси. Благодарение на патентот, овој модел лесно станува удобна јакна во текот на постудените денови. Чувството на леснотија е загарантирано со изборот на материјалот од кој е направен. Без разлика дали пешачите или се истегнувате после тренинг, мекиот допир на фротир ќе ви обезбеди удобност. Интересниот Como принт е инспириран од униформниот принт на британските вооружени сили. Технологијата Dri-Fit ја отстранува потта од вашата кожа, помагајќи ви да останете суви и свежи. Прилагодливата капуљача дава дополнителна покриеност. Спецификација: Машки дуксер за фитнес Капуљача Технологија Dri-Fit Swoosh графика Еластични делови на ракавите Состав: 61% памук, 39 % полиестер.
Подетално

Nike Dri-Fit Fleece машкиот дуксер за фитнес е идеален избор поради неговите неверојатни перформанси. Благодарение на патентот, овој модел лесно станува удобна јакна во текот на постудените денови. Чувството на леснотија е загарантирано со изборот на материјалот од кој е направен. Без разлика дали пешачите или се истегнувате после тренинг, мекиот допир на фротир ќе ви обезбеди удобност. Интересниот Como принт е инспириран од униформниот принт на британските вооружени сили. Технологијата Dri-Fit ја отстранува потта од вашата кожа, помагајќи ви да останете суви и свежи. Прилагодливата капуљача дава дополнителна покриеност.
Спецификација:

 • Машки дуксер за фитнес
 • Капуљача
 • Технологија Dri-Fit
 • Swoosh графика
 • Еластични делови на ракавите
 • Состав: 61% памук, 39 % полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ4830-638
  3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ5051-010
  3.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DJ9667-375
  4.632 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.790 ДЕН
  Помош