Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLUMBIA Fast Trek™
COLUMBIA Fast Trek™
COLUMBIA Fast Trek™
COLUMBIA Fast Trek™
Машки дуксер
Код на производ:
(1420421010)
COLUMBIA

COLUMBIA Fast Trek™

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.232 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Columbia Fast Trek™ II е машки дуксер за скијање совршен по својата едноставност. Овој ултра-мек дуксер за сите сезони се одликува со фино дефиниран дизајн со раглан ракави за супериорно вклопување и мобилност при динамични активности на студ. Има патент со целосна должина за лесно и брзо облекување. Страничните и предните џебови на градите се затвораат со патент, така што сè што ќе чувате во нив е безбедно.Спецификација: Машки дуксер за скијање Странични џебови и џеб на градите со патент Материјал: 100% полиестер микрофлис.
Подетално

Columbia Fast Trek™ II е машки дуксер за скијање совршен по својата едноставност. Овој ултра-мек дуксер за сите сезони се одликува со фино дефиниран дизајн со раглан ракави за супериорно вклопување и мобилност при динамични активности на студ. Има патент со целосна должина за лесно и брзо облекување. Страничните и предните џебови на градите се затвораат со патент, така што сè што ќе чувате во нив е безбедно.
Спецификација:

 • Машки дуксер за скијање
 • Странични џебови и џеб на градите со патент
 • Материјал: 100% полиестер микрофлис

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд COLUMBIA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка

  • Mimi Mirkoska
   Mimi Mirkoska

   24.10.2022. 21:51

  Слични производи

  Помош