Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Own The Run
Женска јакна
Код на производ:
(HL1545)
adidas

adidas Own The Run

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.788 ДЕН
Моментална цена
4.788 ДЕН
Моментална цена
4.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Own The Run е женска јакна за ветер. Патентот и капуљачата ќе ве заштитат од ветер и дожд. Овој модел има и странични џебови каде што можете да ги чувате сите ваши потребни ситници. Движете се и не дозволувајте да ве изненади и да ве спречи лошата временска прогноза. adidas логото во аголот допринесува за целокупната естетика. Спецификација:Женска јакнаКапуљачаСтранични џебовиadidas логоСостав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Own The Run е женска јакна за ветер. Патентот и капуљачата ќе ве заштитат од ветер и дожд. Овој модел има и странични џебови каде што можете да ги чувате сите ваши потребни ситници. Движете се и не дозволувајте да ве изненади и да ве спречи лошата временска прогноза. adidas логото во аголот допринесува за целокупната естетика.
Спецификација:

 • Женска јакна
 • Капуљача
 • Странични џебови
 • adidas лого
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна GN2725
  Prosecna ocena:
  ocene
  3
  ocene
  3
  adidas MARATON TRANSLUCENT JACKET е женска спортска јакна за трчање. Удобна е и лесна ...
  4.641 ДЕН
  Заштеда 25%
  6.188 ДЕН
  Помош