Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
Женски дуксер
Код на производ:
(BV4126-609)
NIKE

NIKE Sportswear Essential

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential е женски дуксер со капуљача кој никогаш нема да излезе од мода. Изработен е од материјал кој е исклучително мек и топол и е погоден за секоја пригода. Максималната удобност е загарантирана со овој исклучително лесен и удобен дуксер со капуљача. Сите мали нешта што ги сакате можете да ги ставите во предниот кенгур џеб. Капуљачата има прилагодлив учкур, кој ќе ја зголеми удобноста и ќе ве стопли. Изработен е од мек, памучен материјал за да ви даде удобност и топлина при целодневно носење. Дозволено е перење во машина за перење. Уживајте во препознатливиот дизајн и совршената удобност на овој Nike женски дуксер. Спецификација: Женски дуксер – lifestyle Кенгур џеб Прилагодлива капуљача Состав: памук 80% и полиестер 20% Перење во машина.
Подетално

Nike Sportswear Essential е женски дуксер со капуљача кој никогаш нема да излезе од мода. Изработен е од материјал кој е исклучително мек и топол и е погоден за секоја пригода. Максималната удобност е загарантирана со овој исклучително лесен и удобен дуксер со капуљача. Сите мали нешта што ги сакате можете да ги ставите во предниот кенгур џеб. Капуљачата има прилагодлив учкур, кој ќе ја зголеми удобноста и ќе ве стопли. Изработен е од мек, памучен материјал за да ви даде удобност и топлина при целодневно носење. Дозволено е перење во машина за перење. Уживајте во препознатливиот дизајн и совршената удобност на овој Nike женски дуксер.
Спецификација:

 • Женски дуксер – lifestyle
 • Кенгур џеб
 • Прилагодлива капуљача
 • Состав: памук 80% и полиестер 20%
 • Перење во машина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош