Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK DRY HOODIE FZ FLC
M NK DRY HOODIE FZ FLC
M NK DRY HOODIE FZ FLC
M NK DRY HOODIE FZ FLC
M NK DRY HOODIE FZ FLC
M NK DRY HOODIE FZ FLC
M NK DRY HOODIE FZ FLC
M NK DRY HOODIE FZ FLC
Машки дуксер
Код на производ:
(CZ6376-063)
NIKE

M NK DRY HOODIE FZ FLC

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike M NK DF HDIE FZ FL е машки дуксер со капуљача во кој ќе може да тренирате за време на постудените денови. Подетално

Nike M NK DF HDIE FZ FL е машки дуксер со капуљача во кој ќе може да тренирате за време на постудените денови.

Стандардниот крој и мекиот француски фротир обезбедуваат врвна удобност, додека прицврстувањето со патент овозможува слоевито облекување.

Со технологијата за контрола на влажноста Dri-Fit ќе останете суви подолго време.

Капуљачата и предните џебови се дополнителни придобивки на овој модел.

Овој машки дуксер со капуљача е идеален избор за оние кои не избегнуваат тренинг на отворено дури и во текот на зимските месеци.

Спецификации:

 • Машки дуксер - тренинг
 • Стандарден крој
 • Капуљача
 • Патент по целата должина
 • Предни џебови
 • Dri-FIT технологија
 • Состав: 61% памук, 39% полиестер
 • Боја: сива
 • Код на производ: CZ6376-063
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike M NK DF HDIE FZ FL е машки дуксер со капуљача во кој ќе може да тренирате за време на постудените денови.

Стандардниот крој и мекиот француски фротир обезбедуваат врвна удобност, додека прицврстувањето со патент овозможува слоевито облекување.

Со технологијата за контрола на влажноста Dri-Fit ќе останете суви подолго време.

Капуљачата и предните џебови се дополнителни придобивки на овој модел.

Овој машки дуксер со капуљача е идеален избор за оние кои не избегнуваат тренинг на отворено дури и во текот на зимските месеци.

Спецификации:

 • Машки дуксер - тренинг
 • Стандарден крој
 • Капуљача
 • Патент по целата должина
 • Предни џебови
 • Dri-FIT технологија
 • Состав: 61% памук, 39% полиестер
 • Боја: сива
 • Код на производ: CZ6376-063
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош