Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Производи

по страна
Освежи филтри
Пол
Намена
Бренд
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Цена
sergio-tacchini
18 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ST718018-53
1.673,00 ДЕН
2.390,00 ДЕН
3.090,00 ДЕН
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ST714114-02
2.390,00 ДЕН
Заштеда 23%
3.090,00 ДЕН
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ST714115-21
2.163,00 ДЕН
3.090,00 ДЕН
3.790,00 ДЕН
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ST714117-01
1.673,00 ДЕН
2.390,00 ДЕН
3.090,00 ДЕН
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ST624130-01
2.190,00 ДЕН
Заштеда 19%
2.690,00 ДЕН
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ST628056-01
2.390,00 ДЕН
Заштеда 23%
3.090,00 ДЕН
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ST620167-01
1.603,00 ДЕН
2.290,00 ДЕН
2.990,00 ДЕН
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики STSV617179-03
1.883,00 ДЕН
2.690,00 ДЕН
3.290,00 ДЕН
Големина
40
41
42
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ST617110-02
2.023,00 ДЕН
2.890,00 ДЕН
3.290,00 ДЕН
Големина
40
41
42
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ST610175-01
1.790,00 ДЕН
Заштеда 28%
2.490,00 ДЕН
Големина
40
41
42
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ST617105-05
2.690,00 ДЕН
Заштеда 18%
3.290,00 ДЕН
Големина
40
41
42
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ST617110-03
1.883,00 ДЕН
2.690,00 ДЕН
3.290,00 ДЕН
Големина
40
41
42
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ST614108-02
2.490,00 ДЕН
Заштеда 19%
3.090,00 ДЕН
Големина
40
41
42
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ST614108-20
2.490,00 ДЕН
Заштеда 19%
3.090,00 ДЕН
Големина
40
41
42
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ST614108-04
2.490,00 ДЕН
Заштеда 19%
3.090,00 ДЕН
Големина
40
41
42
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ST527139-03
2.490,00 ДЕН
Заштеда 38%
3.990,00 ДЕН
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики STI510162S-04
1.832,00 ДЕН
2.290,00 ДЕН
3.110,00 ДЕН
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики STI510150S-07
1.493,00 ДЕН
1.990,00 ДЕН
2.690,00 ДЕН
Големина
40
41
42
43
44
45
46
string(0) ""
string(0) ""