за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
Код на производ: CV0063-838
NIKE

NIKE One

Код на производ: CV0063-838
Nike One е женска чанта со модерен и функционален дизајн која лесно ќе ги придружува сите ваши активности. Оваа чанта се карактеризира со мултифункционалност. Во него можете да ставите се што ви треба, од работа или училиште до вежбање. Лаптоп, подлога за јога, шише со вода, има место за се во оваа лесна торба. Пространиот главен дел се отвора широко на врвот и има мрежест џеб на дофат за мали предмети. Еластичниот банџи од страната се превиткува за носење подлога или ќебе. Има и џебови од двете страни, едниот со патент, а другиот со магнет. Издржливите рачки лесно се прицврстуваат, па носењето на оваа торба е многу лесно. Овој производ е направен од најмалку 50% рециклирани полиестерски влакна, така што со купување на истиот учествувате во акцијата за почиста планета. Спецификација: Женска мултифункционална чанта Горни рачки Џеб со патент и џеб со магнет Преграда за лаптоп Еластично банџи за јога мат Капацитет 18L Џеб од шише со вода Состав: 100% полиестер.
4.190 ДЕН
4.190 ДЕН
4.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MISC Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike One е женска чанта со модерен и функционален дизајн која лесно ќе ги придружува сите ваши активности. Оваа чанта се карактеризира со мултифункционалност. Во него можете да ставите се што ви треба, од работа или училиште до вежбање. Лаптоп, подлога за јога, шише со вода, има место за се во оваа лесна торба. Пространиот главен дел се отвора широко на врвот и има мрежест џеб на дофат за мали предмети. Еластичниот банџи од страната се превиткува за носење подлога или ќебе. Има и џебови од двете страни, едниот со патент, а другиот со магнет. Издржливите рачки лесно се прицврстуваат, па носењето на оваа торба е многу лесно. Овој производ е направен од најмалку 50% рециклирани полиестерски влакна, така што со купување на истиот учествувате во акцијата за почиста планета.
Спецификација:

 • Женска мултифункционална чанта
 • Горни рачки
 • Џеб со патент и џеб со магнет
 • Преграда за лаптоп
 • Еластично банџи за јога мат
 • Капацитет 18L
 • Џеб од шише со вода
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Торби CV0062-725
  2.723 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE One
  Торби
  NIKE One