Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas AEROREADY BIG LOGO
adidas AEROREADY BIG LOGO
adidas AEROREADY BIG LOGO
adidas AEROREADY BIG LOGO
adidas AEROREADY BIG LOGO
adidas AEROREADY BIG LOGO
adidas AEROREADY BIG LOGO
adidas AEROREADY BIG LOGO
Код на производ:
(HM9336)
adidas

adidas AEROREADY BIG LOGO

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална цена
1.488 ДЕН
Цена со попуст
1.190 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • OSFY OSFY
 • OSFW Унив.
 • OSFA OSFA
 • OSFC OSFC
 • OSFM Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas AEROREADY BIG LOGO е унисекс капа за секој ден со големо Badge of sport лого. Кога сте расположени да тренирате надвор, само ставете ја оваа капа и обезбедете си беспрекорна удобност. Модерна, со пократка силуета, има постава од руно која ќе ви овозможи оптимална топлина без ризик од прегревање. Спецификација: Унисекс капа за outdoor тренинг Една големина Постава од руно AEROREADY технологија која ја отстранува влагата Пократка форма.
Подетално

adidas AEROREADY BIG LOGO е унисекс капа за секој ден со големо Badge of sport лого. Кога сте расположени да тренирате надвор, само ставете ја оваа капа и обезбедете си беспрекорна удобност. Модерна, со пократка силуета, има постава од руно која ќе ви овозможи оптимална топлина без ризик од прегревање.
Спецификација:

 • Унисекс капа за outdoor тренинг
 • Една големина
 • Постава од руно
 • AEROREADY технологија која ја отстранува влагата
 • Пократка форма

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Unisex
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош