Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW FUTURA 365 CROSSBODY
W NSW FUTURA 365 CROSSBODY
W NSW FUTURA 365 CROSSBODY
W NSW FUTURA 365 CROSSBODY
W NSW FUTURA 365 CROSSBODY
W NSW FUTURA 365 CROSSBODY
Код на производ:
(CW9300-010)
NIKE

W NSW FUTURA 365 CROSSBODY

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
1.251 ДЕН
Заштеда: 139 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV Унив.
  • OSFT *
  • MISC Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Futura 365 е практична женска торба. Доволно е голема да ги собере најпотребните ситници за да одите на кафе или на прошетка. Подетално

Nike Sportswear Futura 365 е практична женска торба.

Доволно е голема да ги собере најпотребните ситници за да одите на кафе или на прошетка.

Изработена е од траен полиестер.

Има внатрешен и надворешен џеб што може да го олесни распоредот на вашите лични предмети.

На предната страна има големо Nike лого кое го истакнува спортскиот изглед.

Оваа женска Nike торба е одличен придружник за вашите секојдневни навики.

Спецификации:

• Женска торба

• Состав: полиестер

• Боја: Црна / Бела

• Код на производ: CW9300-010

Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Futura 365 е практична женска торба.

Доволно е голема да ги собере најпотребните ситници за да одите на кафе или на прошетка.

Изработена е од траен полиестер.

Има внатрешен и надворешен џеб што може да го олесни распоредот на вашите лични предмети.

На предната страна има големо Nike лого кое го истакнува спортскиот изглед.

Оваа женска Nike торба е одличен придружник за вашите секојдневни навики.

Спецификации:

• Женска торба

• Состав: полиестер

• Боја: Црна / Бела

• Код на производ: CW9300-010

Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош