за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE NIKE REACT VISION PP
NIKE NIKE REACT VISION PP
NIKE NIKE REACT VISION PP
NIKE NIKE REACT VISION PP
NIKE NIKE REACT VISION PP
NIKE NIKE REACT VISION PP
NIKE NIKE REACT VISION PP
NIKE NIKE REACT VISION PP
NIKE NIKE REACT VISION PP
NIKE NIKE REACT VISION PP
Код на производ: FN7812-001
NIKE

NIKE NIKE REACT VISION PP

Код на производ: FN7812-001
9.490 ДЕН
9.490 ДЕН
7.592 ДЕН
Заштеда: 1.898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
  • 10 44 28
  • 10.5 44.5 28.5
  • 11 45 29
  • 11.5 45.5 29.5
  • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-200
10.362 ДЕН
Заштеда 15%
12.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD0665-001
7.812 ДЕН
Заштеда 15%
9.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DR7882-002
5.432 ДЕН
Заштеда 15%
6.390 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE NIKE REACT VISION PP
Патики
NIKE NIKE NIKE REACT VISION PP