за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TERREX TRAILMAKER R.RDY
adidas TERREX TRAILMAKER R.RDY
adidas TERREX TRAILMAKER R.RDY
adidas TERREX TRAILMAKER R.RDY
adidas TERREX TRAILMAKER R.RDY
adidas TERREX TRAILMAKER R.RDY
adidas TERREX TRAILMAKER R.RDY
adidas TERREX TRAILMAKER R.RDY
adidas TERREX TRAILMAKER R.RDY
adidas TERREX TRAILMAKER R.RDY
Код на производ: HQ5811
adidas

adidas TERREX TRAILMAKER R.RDY

Код на производ: HQ5811
Код на производителот: KZU69
Отворете ја вратата за планинарење за вашиот мал истражувач, со детските унисекс outdoor патики adidas TERREX TRAILMAKER R.RDY. Овие патики нудат лесно чувство на патики за трчање и издржлива поддршка за одење по карпи и кал. Текстилниот горен дел што дише додава слоеви отпорни на триење и водоотпорна RAIN.RDY мембрана, која ги одржува малите стапала топли и суви во влажни услови. Спецификација: Унисекс детски планинарски патики Плиток профил Врвки Водоотпорен текстилен горен дел RAIN.RDY технологија Лесен среден ѓон EVA TPU калници.

Колекцијата на adidas RAIN.RDY вклучува обувки и јакни кои треба да ве држат суви дури и при екстремно влажно време. Производите со оваа технологија се водоотпорни, отпорни на ветер и екстремно дишат, така што можете да уживате во вежбањето без да се грижите дека ќе бидете мокри. Погледнете ги сите модели RAIN.RDY ТУКА.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

5.488 ДЕН
5.488 ДЕН
4.665 ДЕН
Заштеда: 823 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35.5 22
 • 3- 36 22.5
 • 4 36 2/3 23
 • 4- 37 1/3 23.5
 • 5 38 24
 • 5- 38 2/3 24.5
 • 6 39 1/3 25
 • 6- 40 25.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Отворете ја вратата за планинарење за вашиот мал истражувач, со детските унисекс outdoor патики adidas TERREX TRAILMAKER R.RDY. Овие патики нудат лесно чувство на патики за трчање и издржлива поддршка за одење по карпи и кал. Текстилниот горен дел што дише додава слоеви отпорни на триење и водоотпорна RAIN.RDY мембрана, која ги одржува малите стапала топли и суви во влажни услови.
Спецификација:

 • Унисекс детски планинарски патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Водоотпорен текстилен горен дел
 • RAIN.RDY технологија
 • Лесен среден ѓон EVA
 • TPU калници

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Колекција Performance

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики GZ1162
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  4.665 ДЕН
  Заштеда 15%
  5.488 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики GZ1166
  4.155 ДЕН
  Заштеда 15%
  4.888 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas TERREX TRAILMAKER R.RDY
  Патики
  adidas TERREX TRAILMAKER R.RDY