за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4
UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4
UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4
UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4
UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4
UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4
Код на производ: 3024905-500
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4

Код на производ: 3024905-500
Under Armour HOVR Infinite 4 се женски за трчање. Патиките имаат напредна технологија UA MAPMYRUN, која дигитално ве поврзува со сензорскиот чип во патиките, за да можете да ги следите резултатите за време на тренингот. Прозрачната мрежа работи во корист на вашето стапало за да го одржува протокот на воздух на одлично ниво. UA HOVR технологија за циркулирање на енергија при поинтензивни физички активности. Внатрешноста на патиката е исполнета со EVA пена. Спецификација: Женски патики Плиток профил Гумен ѓон Вртење Текстилен горен дел.
9.290 ДЕН
9.290 ДЕН
7.432 ДЕН
Заштеда: 1.858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Under Armour HOVR Infinite 4 се женски за трчање. Патиките имаат напредна технологија UA MAPMYRUN, која дигитално ве поврзува со сензорскиот чип во патиките, за да можете да ги следите резултатите за време на тренингот. Прозрачната мрежа работи во корист на вашето стапало за да го одржува протокот на воздух на одлично ниво. UA HOVR технологија за циркулирање на енергија при поинтензивни физички активности. Внатрешноста на патиката е исполнета со EVA пена.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон
 • Вртење
 • Текстилен горен дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4
  Патики
  UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4