за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR UA W HOVR Machina 3
UNDER ARMOUR UA W HOVR Machina 3
UNDER ARMOUR UA W HOVR Machina 3
UNDER ARMOUR UA W HOVR Machina 3
UNDER ARMOUR UA W HOVR Machina 3
UNDER ARMOUR UA W HOVR Machina 3
Код на производ: 3024907-300
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA W HOVR Machina 3

Код на производ: 3024907-300
Under Armour HOVR™ Machina 3 е женска патика за трчање што ќе ви даде дополнително возење и брзина на дотерувањето. Имаат многу атрактивен дизајн, висока функционалност и се вистински сојузник во постигнување подобри резултати за време на тренинзите. Овој модел на машки патики за трчање се одликува со напредна UA MAPMYRUN™ технологија која дигитално ве поврзува со сензорскиот чип во чевлите за лесно да ги следи резултатите од тренингот во реално време и стратешки да се подготви да ги надминете вашите сопствени рекорди од ден на ден. Мрежестиот горен дел совршено ги обвиткува стапалата, овозможува постојана циркулација на воздухот и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Аеродинамичниот дизајн на петицата и неговиот зајакнат надворешен дел обезбедуваат дополнителна поддршка со фиксирање на стапалото. Средниот ѓон е изработен од UA HOVR и EVA пена, што дополнително придонесува за удобност, висока одзивност и ви дава чувство на одење по облаци. Каналираниот гумен надворешен ѓон е цврст, издржлив и помага при апсорпција на ударот кога ќе удри на земја. Облечете ги женските патики за трчање Under Armour HOVR™ Machina 3 и надминете ги сопствените рекорди на патеката. пецификација: Женски патики за трчање Дигитална технологија UA MAPMYRUN™ Мрежест горен дел Мека EVA влошка Среден ѓон од пена EVA и UA HOVR Плиток профил Врвки Каналиран гумен ѓон.
10.390 ДЕН
10.390 ДЕН
8.312 ДЕН
Заштеда: 2.078 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 9 40.5 26
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Under Armour HOVR™ Machina 3 е женска патика за трчање што ќе ви даде дополнително возење и брзина на дотерувањето. Имаат многу атрактивен дизајн, висока функционалност и се вистински сојузник во постигнување подобри резултати за време на тренинзите. Овој модел на машки патики за трчање се одликува со напредна UA MAPMYRUN™ технологија која дигитално ве поврзува со сензорскиот чип во чевлите за лесно да ги следи резултатите од тренингот во реално време и стратешки да се подготви да ги надминете вашите сопствени рекорди од ден на ден. Мрежестиот горен дел совршено ги обвиткува стапалата, овозможува постојана циркулација на воздухот и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Аеродинамичниот дизајн на петицата и неговиот зајакнат надворешен дел обезбедуваат дополнителна поддршка со фиксирање на стапалото. Средниот ѓон е изработен од UA HOVR и EVA пена, што дополнително придонесува за удобност, висока одзивност и ви дава чувство на одење по облаци. Каналираниот гумен надворешен ѓон е цврст, издржлив и помага при апсорпција на ударот кога ќе удри на земја. Облечете ги женските патики за трчање Under Armour HOVR™ Machina 3 и надминете ги сопствените рекорди на патеката.
пецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Дигитална технологија UA MAPMYRUN™
 • Мрежест горен дел
 • Мека EVA влошка
 • Среден ѓон од пена EVA и UA HOVR
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Каналиран гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  UNDER ARMOUR UA W HOVR Machina 3
  Патики
  UNDER ARMOUR UA W HOVR Machina 3